Usługi

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zaledwie ćwierć wieku temu kobiety, które chciały poprawić swój wygląd mogły zwrócić się po pomoc albo do kosmetyczek, albo do chirurgów plastycznych. Brakowało opcji pośredniej,czyli metod odmładzania bardziej aktywnych i głębiej działających niż zabiegi kosmetyczne, a mniej inwazyjnych niż operacje plastyczne.

Rozwinął się cały przemysł związany z medycyną estetyczną. Co roku wchodzą na rynek nowe, coraz bardziej wyrafinowane urządzenia, tworzone są zaawansowane techniki odmładzania.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to procedury o niskim stopniu inwazyjności, pozwalające nie tylko na przywrócenie młodzieńczego wyglądu, ale także komfortu pacjenta. Dzięki temu, wykorzystywane są do niwelowania wszelkich defektów i niedoskonałości skórnych, powstałych zarówno wskutek postępującego procesu starzenia, jak i czynników zewnętrznych.

W gabinetach Medicadent wykonywane są m.in. procedury z zastosowaniem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego, naturalnie występującego w organizmie. Wraz z wiekiem jego poziom spada, przez co skóra traci sprężystość. Zabiegi z wykorzystaniem wspomnianych substancji, pozwalają zniwelować oznaki starzenia oraz wyrównać powierzchnię skóry, przywracając jej młodzieńczy wygląd. Oferowane wsparcie obejmuje także m.in. mezoterapię, pozwalającą na dostarczenie niezbędnych substancji odżywczych i regeneracyjnych, które przyczyniają się do poprawy kolorytu i kondycji skóry.

Wykonanie wszelkich zabiegów poprzedzone jest konsultacją ze specjalistą, który pomoże dobrać rozwiązanie dostosowane do potrzeb Pacjenta. Dzięki temu, możliwe jest maksymalne ograniczenie ryzyka wystąpienia działań niepożądanych, co pozwala na zapewnienie optymalnych efektów terapii.