pl

Dentysta Luboń

Dentysta Luboń

Dentysta w Luboniu: odwiedź Medicadent

Zdrowie jamy ustnej pacjentów jest naszym celem w codziennej pracy. Dlatego zapewniamy kompleksową opiekę na każdym etapie leczenia. Współpracujemy ze specjalistami, którzy nieustannie zwiększają swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach. Prowadzimy zarówno dorosłych pacjentów, jak też dzieci.

Gabinet stomatologiczny w Luboniu

Leczenie zębów to nasza codzienność. Dbamy o to, by w komfortowej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem udzielać konsultacji oraz odpowiadać na indywidualne potrzeby każdego pacjenta.

Zalety naszego gabinetu w Luboniu, to:

  • Doświadczenie i wiedza specjalistów zdobyte na Uniwersytecie Medycznym oraz w ramach uczestnictwa w licznych kursach z różnych dziedzin stomatologii,
  • Nowoczesne technologie i wyposażenie,
  • Indywidualne podejście do każdego pacjenta,
  • Pozytywne opinie i rekomendacje osób, które przeszły już leczenie w naszym gabinecie stomatologicznym.

Chirurgia stomatologiczna, wybielanie zębów, ortodoncja i wiele innych zabiegów w Medicadent

Działamy w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki. Specjalizujemy się w chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, implantologii i estetycznej.

Wykonujemy zabiegi mające na celu nie tylko leczenie chorób uzębienia, ale również przywrócenie satysfakcjonującej estetyki uśmiechu. W zależności od potrzeb pacjent może zdecydować się na wybielanie zębów, zakładanie licówek lub pełną odbudowę.

Oprócz leczenia zajmujemy się również diagnostyką, co sprawia, że dentyści mogą świadczyć kompleksową opiekę od momentu badania, do kontroli w okresie rekonwalescencji pacjenta.

Dentyści z naszego gabinetu stomatologicznego w Luboniu dokładają wszelkich starań, by po każdej wizycie pojawiał się u Państwa uśmiech.

Dentysta Luboń: plan leczenia dopasowany do potrzeb pacjentów

Metoda leczenia jest kwestią indywidualną i zależy od wielu czynników. Podczas pierwszej konsultacji w naszym gabinecie pacjent rozmawia ze stomatologiem o swoich potrzebach, oczekiwaniach i obawach, jednocześnie przedstawiając pełną dokumentację medyczną i wyniki badań.

Na tej podstawie lekarz może zaplanować dalsze działania, często łącząc ze sobą różne dziedziny stomatologii, takie jak protetyka, chirurgia czy też implantologia.

Stomatolog Luboń – Umów się do dentysty!

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że otaczamy kompleksową opieką pacjentów niezależnie od stopnia zaawansowania problemu, z którym się do nas zwracają. Przyjazna atmosfera w trakcie każdej wizyty oraz zaangażowanie lekarzy stomatologów to nasze priorytety.

Zadzwoń do nas: +48 61 677 06 49
ul. Żabikowska 45/3, 62-030 Luboń

Warto umówić wizytę w naszym gabinecie, by zbadać swoje zęby, przeprowadzić leczenie (jeśli jest to konieczne) i zapobiec ryzyku problemów w przyszłości. W trosce o piękny uśmiech na długie lata.

 

Umów wizytę: