Usługi

Od ponad dwóch dekad świadczymy dla Państwa usługi stomatologiczne i jesteśmy z tego dumni. W naszych gabinetach dentystycznych w Poznaniu udzielamy wsparcia z zakresu ortodoncji i stomatologii osobom dorosłym. W ramach świadczonej pomocy zajmujemy się także wszczepianiem implantów, które zastąpią brakujące zęby i pozwolą na przywrócenie zdrowego i kompletnego uśmiechu uśmiechu. W naszej ofercie nie zapomnieliśmy również o tak ważnych usługach jak leczenie kanałowe pod mikroskopem czy też o stomatologi estetycznej m.in. zakładaniem licówek pełnoceramicznych oraz wybielaniem zębów.

Dentysta Poznań – stomatologia i ortodoncja

W każdym z naszych gabinetów otrzymają Państwo pomoc z zakresu stomatologii tradycyjnej. Do wszystkich naszych pacjentów podchodzimy indywidualnie w sposób kompleksowy, co oznacza, że doradzamy działania profilaktyczne, a także dokładnie diagnozujemy (zdjęcia pantomograficzne i badanie tomograficzne wykonujemy na miejscu) i leczymy schorzenia zębów i dziąseł. W ramach świadczonych usług wykonujemy m.in. zabiegi pozwalające na usunięcie osadów oraz płytki nazębnej, czyli skalling, a także piaskowanie. Przeprowadzamy również zabiegi usuwania zębów (m.in. usuwanie ósemek). Nasi specjaliści w codziennej pracy stosują rozwiązania protetyczne, których zadaniem jest przywrócenie zdrowego uśmiechu. Wśród nich możemy wymienić tworzenie mostów protetycznych czy też koron zębowych.

Medycyna estetyczna, czyli sposób na młody wygląd

Medicadent oprócz szeroko rozumianych usług dentystycznych świadczy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wśród czynności wykonywanych przez naszych specjalistów znalazły się działania z wykorzystaniem takich substancji jak: botoks, kwas hialuronowy czy też innych preparatów mających za zadanie złagodzić proces starzenia się skóry.

Zastosowanie implantów to metoda, dzięki której możliwe jest zastąpienie straconego zęba. Proces ten składa się zasadniczo z trzech części, a mianowicie:

– z konsultacji implantologicznej,

– części chirurgicznej, którą wykonuje chirurg stomatologiczny,

– części protetycznej.

Medicadent posiada w swoim zespole implantologa, który zrealizuje dla Państwa usługę odbudowy brakujących zębów.