Usługi

Chirurgia

Gabinet Medicadent oferuje pomoc z zakresu chirurgii stomatologicznej, dzięki której możliwe jest nie tylko usunięcie uszkodzonych bądź zatrzymanych zębów, ale także zniwelowanie dolegliwości bólowych, związanych ze zmianami pojawiającymi się w obrębie jamy ustnej.

W zakres świadczonego wsparcia wchodzą zabiegi, takie jak m.in. hemisekcja, obejmująca redukcję zainfekowanych korzeni zębowych, ekstrakcje zębów mlecznych i stałych, wycinanie zębów zatrzymanych w kości, a także usuwanie dokuczliwych zmian, w tym torbieli. Specjaliści z zakresu wspomnianej dziedziny, oferują również pomoc w przygotowaniu pacjentów do wszelkich procedur z zakresu protetyki i ortodoncji.

Chirurgia stomatologiczna stosowana jest również jako dziedzina pomocnicza, m.in. w leczeniu logopedycznym, szczególnie u najmłodszych pacjentów, u których w celu zwiększenia skuteczności zastosowanej terapii, konieczne jest nacięcie wędzidełka. Wszelkie świadczone procedury, wraz z cenami, dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce „cennik”.