Usługi

Komputerowe znieczulenia The Wand

Znieczulenie jest podane przy pomocy komputera, co prawie całkowicie eliminuje ból towarzyszący iniekcji i podawaniu płynu znieczulającego.

Za pomocą tej metody jest on podawany pod niskim ciśnieniem. Płyn, którego intensywność dozowania sterowana jest przez komputer nie powoduje rozpierania tkanki, a tym samym towarzyszącego mu bólu. Jednocześnie brak widoku strzykawki zmniejsza poziom stresu, zwłaszcza u dziecka.

Gabinety Medicadent oferują wsparcie z zakresu wszelkich procedur, pozwalających na utrzymanie właściwej kondycji zębów oraz jamy ustnej. Niektóre zabiegi, szczególnie te o podwyższonym stopniu inwazyjności, wiążą się z koniecznością podjęcia działań, mogących powodować dyskomfort Pacjenta. Dlatego gabinety Medicadent umożliwiają skorzystanie z urządzenia The Wand – innowacyjnego rozwiązania, pozwalającego na maksymalne zniwelowanie dolegliwości związanych z zabiegami stomatologicznymi.

The Wand to znieczulenie komputerowe, które w przeciwieństwie do tradycyjnych metod, pozwala na precyzyjne dozowanie znieczulenia. Dzięki temu, z powodzeniem może być stosowane zarówno u dorosłych, jak i najmłodszych pacjentów, zarówno podczas leczenia zachowawczego, jak i bardziej zaawansowanych procedur stomatologicznych.