Usługi

Stomatologia dorosłych

Gabinet Medicadent świadczy wsparcie z zakresu stomatologii dorosłych, obejmującej profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie schorzeń zębów i dziąseł.

W ramach oferowanej pomocy wykonywany jest m.in. skalling oraz piaskowanie, które pozwalają na usunięcie osadów oraz płytki nazębnej, odpowiedzialnej za rozwój próchnicy. Możliwe jest również wykonanie badań diagnostycznych z wykorzystaniem aparatu RTG, umożliwiających wykrycie wszelkich zmian w obrębie jamy ustnej. W zakres wsparcia z zakresu stomatologii dorosłych, wchodzi również wykonywanie wypełnień, leczenie endodontyczne, usuwanie zębów, a także rozwiązania protetyczne, pozwalające na przywrócenie zdrowego, estetycznego uśmiechu.

W naszych przychodniach specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu, a także indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta. Przygotowujemy spersonalizowany plan leczenia, dopasowany nie tylko do Państwa potrzeb, ale również możliwości finansowych.

Mając na uwadze obecny tryb i szybkość życia pracujemy dla Państwa zarówno w godzinach porannych jak i wieczornych, a także w soboty, by w ten sposób jak najbardziej umożliwić Państwu korzystanie z naszych usług.